Ercan AKMERCAN
Eğitimde Yeni Bir Soluk. Özgün İçerik (İlkokul Bilgi Paylaşım Alanı)

1. Sınıf Matematik Tartma

1. Sınıf Matematik Tartma

1. Sınıf matematik konularından olan tartma konusunu bu etkinliğimizde ele aldım. Bu etkinlikte öğrencimizin nesneleri kütleleri yönünden karşılaştırmasını öğrenmeleri amaçlandı. Ağır – hafif konusu birçok etkinlikle pekiştirmeyi sağlayacak bir çalışma oldu.

Çalışmalarımın iznim olmadan farklı platformlarda paylaşılması kesinlikle yasaktır.

TİCARİ AMAÇLI ÇOĞALTILMASI İZNE TABİDİR.

Dosyayı indirmek için buraya tıklayınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Ercan Hocam öncelikle ellerinize emeğinize sağlık. Her gün düzenli olarak sitenizi takip ediyorum. bizler için çok faydalı çalışmalar hazırlıyorsunuz.

    Tartma etkinliğinde sayfa numaraları 6’dan başlamış. Daha önce uzamsal şekiller de üç sayfalık bir çalışmaydı. acaba arada kaçırdığımız iki sayfalık bir çalışma mı oldu? Yoksa önemsiz bir sayfa hatası mı? Tekrardan teşekkür eder, iyi günler dilerim.

    • Öncelikle Teşekkür ederim. Uzamsal ilişkiler konusu ilk yayınlandığında 3 sayfadan ibaretti. Sonra eşlik konusu eklendi. Uzamsal ilişkileri yeniden indirirseniz eksik kısım tamamlanmış olur. Ben genelde tek sayfa üzerinde konuları ardı ardına devam ettiriyorum. Bugünlerde babamın sağlık problemlerinden dolayı etkinlik çalışmalarına pek vakit ayıramıyorum. Dualarınız bizimle olsun. Tekrardan teşekkür ederim.

      • Allah babanıza acil sifalar versin degerli hocam. Ben ilk yayinladiginizda indirdigim icin sonrasinda bakmamistim. Tekrar indiriyorum.tesekkurler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?