Ercan Akmercan
Eğitimde Yeni Bir Soluk. Özgün İçerik (İlkokul Bilgi Paylaşım Alanı)

Zeka – Dikkat – Boyama ve Uyum Haftası Çizgi Çalışmaları (2017-2018)

Zeka – Dikkat – Boyama ve Uyum Haftası Çizgi Çalışmaları (2017-2018)

2017-2018 eğitim-öğretim yılında Dik Temel Harflere Uygun, aynı zamanda uyum haftası boyunca öğretmen arkadaşlarca kullanılabilinecek, içerisinde çizgi çalışması, dikkat ve zeka çalışmaları, boyama sayfaları bulunan özgün ücretsiz 48 sayfa burada. Öğretmen arkadaşlar beğendikleri sayfaları çıktı alabileceği gibi, tamamını da çıktı olarak kullanabilir. Bu çalışmalarda el kaslarını geliştirmek ve bunu yaparken öğrencilerin sıkılmadan etkinliklere katılmasını sağlamak hedeflendi. Bu alanda yeni olmamıza rağmen hızlı ve kaliteli şekilde büyüyeceğimizi düşünüyorum.

Tamamı 48 sayfadan oluşan özgün ve ücretsiz çalışmamıza ulaşmak için BURAYA  TIKLAYINIZ.

(FASİKÜLLERİN TİCARİ AMAÇLI ÇOĞALTILMASI İZNE BAĞLIDIR. KAYNAK BELİRTİLMEDEN BAŞKA PLATFORMLARDA PAYLAŞILMASI İÇERİK SAHİBİNİN İZNİNE BAĞLIDIR. )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Değerli hocam
    çalışmalarınızı çok beğeniyoruz. Muharrem ERcan ismiyle ÇALIŞKAN yayınlarında çıkan NAZ İLE AYAZ serisini sizin olduğunuzu düşünerek aldık .Buradaki çalışmalarada çok benziyor.Buradan da özellşikle ev etkinlikleri ve matematik çalışmalarını kullanıyoruz

    • Pelin Hanım, öncelikle çalışmaları beğendiğiniz için teşekkür ederim. Adıma basılı yayın şuan bulunmamakta. Siz yazınca biraz araştırdım. Evet dediğiniz gibi gayet hoşuma gitti Naz ile Ayaz serisi. Umarım ileride meslektaşlarımın önerileri ile hatasız ve güzel bir fasikül seti hazırlamış olurum. Bu şekilde internet ortamında ücretsiz paylaşırım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?