Ercan AKMERCAN
Eğitimde Yeni Soluk. Özgün İçerik

A Sesi Fasikül Çalışması

A Sesi Fasikül Çalışması

ELAKİN Ses Grubunun 3. Harfi A harfi ile yine karşınızdayız. Bu harfin yayınlanması ile 1. Grup seslere ait fasiküllerin paylaşımı bitmiş oldu. Hatalarımızla ve iyi yönlerimizle 1. Grup tamamlanmış oldu. İlköğretim A sesi ile ilgili 16 sayfa çalışma bu sayfadan indirebilirsiniz. A Sesi Çalışma Fasikülünde A sesini yazma, A sesini sezme, A sesi ilgili verilen görsellerin eksik harflerini tamamlama, A sesi labirent çalışması, A sesi ile hece oluşturma ve oluşturulan hecelerin birleştirilerek kelime ve cümle oluşturma ve oluşturulan cümleleri okuma ve okuduklarını yazma çalışması mevcut. A sesini yazmaya, okuma ve öğrenmek bu fasikülle çok kolay olacaktır.
Dosya hakkındaki görüşlerinizi lütfen bizlerle paylaşınız sayfanın altında belirtin.Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Lütfen eksik etmeyiniz. Bu fasikülde bulunan alt başlıklar aşağıdaki gibidir. Çalışmalar ÖZGÜN ve ÜCRETSİZ.

♦ L Harfi Sezdirme Çalışması

♦ A Harfini Tanıma

♦ A Harfi Yazma Çalışması

♦ a Harfi Yazma ve Boyama Çalışması

♦ A Boyayarak Öğrenelim

♦ Eksik Harfi Tamamlama Çalışması

♦ Harf Boyama Çalışması

♦ A Sesi Okuma ve Okuduklarını boşluklara Yazma

♦ A Seslerini Birleştirme ve Yazma

♦ A sesi cümle oluşturma etkinliği

♦ Öğrendiklerimizi Pekiştirelim

L sesi fasikülü dolu dolu 16 sayfadan oluşup PDF olarak ücretsiz. Özgün ve yeni.

Dosyayı indirmek için 

(FASİKÜLLERİN TİCARİ AMAÇLI ÇOĞALTILMASI İZNE BAĞLIDIR. KAYNAK BELİRTİLMEDEN BAŞKA PLATFORMLARDA PAYLAŞILMASI İÇERİK SAHİBİNİN İZNİNE BAĞLIDIR. )

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?