Ercan AKMERCAN
Eğitimde Yeni Soluk. Özgün İçerik.

B Sesi Ev Etkinliği

B Sesi Ev Etkinliği

3. Grup (ÖRIDSB)Seslerin altıncısı olan B Sesi Ev Etkinliği çalışması ile okuma yazma öğreniyorum serisine devam ediyorum. Bu çalışmanın içeriği aşağıdaki gibidir.
Bu çalışmada Büyük B ve küçük b sesinin yazımı,
b sesi ile sessiz harflerin birleştirilmesi sonucu oluşan açık ve kapalı heceleri yazma,
b sesi ile oluşan hecelerden kelime oluşturma ve oluşturulan kelimelerin yazımı,
b harfi hece oluşturma etkinliği,
b harfi hecelerinden kelime okuma ve yazma etkinliği,
b harfi Boya Kalemleri okuma metni ve okuduğunu anlama çalışmasına geçiş.
b harfi tekerleme okuma çalışması,
b Harfi okuyorum – okuduğumu anlıyorum çalışması
Bütün bu çalışmalar ÜCRETSİZ ve ÖZGÜN olarak sizlerle paylaşılmaktadır. Ev etkinlikleri 8 sayfa PDF olarak MEB dik temel harflerine uygun olarak hazırlanmıştır.

İNDİRME LİNKİ SAYFANIN AŞAĞISINDADIR.


Lütfen çalışmalarla ilgili beğeni ve yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Özgün ve yeni içerik anlayışıyla ücretsiz.

Çalışmalarımın iznim olmadan farklı platformlarda paylaşılması kesinlikle yasaktır.

TİCARİ AMAÇLI ÇOĞALTILMASI İZNE TABİDİR.

İndirmek için linke tıklayınız.

 


 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
1. sınıf b sesi çalışma kağıdı b harfi Boya Kalemleri okuma metni ve okuduğunu anlama çalışmasına geçiş. b harfi tekerleme okuma çalışması b harfi hece oluşturma etkinliği b harfi hecelerinden kelime okuma ve yazma etkinliği b Harfi okuyorum - okuduğumu anlıyorum çalışması b sesi çalişma kağidi b sesi çalışma kağıdı 2017-2018 b sesi çalışma kağıdı örnekleri b sesi çalışma kağıtları b sesi çalışma metni b sesi çalışma sayfaları b sesi çalışma yaprağı b sesi çalışma yaprakları b sesi çalışmaları b sesi çizgi çalışması b sesi cümle çalışması b sesi cümle ve metin çalışması b sesi dikte çalışması b sesi hece birleştirme çalışmaları b sesi hece çalışması b sesi hece kelime çalışması b sesi hece kelime metin çalışması b sesi hece kelime ve metin çalışması b sesi hece metin çalışması b sesi hece ve kelime çalışması b sesi ile çalışmalar b sesi ile ilgili çalışma kağıtları b sesi ile ilgili çalışmalar b sesi ile ilgili dikte çalışması b sesi ile ilgili hece çalışması b sesi ile metin çalışması b sesi ile oluşan hecelerden kelime oluşturma ve oluşturulan kelimelerin yazımı b sesi ile sessiz harflerin birleştirilmesi sonucu oluşan açık ve kapalı heceleri yazma b sesi izli çalışma kağıdı b sesi kelime çalışması b sesi metin çalışması b sesi metin çalışması slaytlar b sesi noktalı çalışma kağıdı b sesi noktalı yazma çalışmaları b sesi noktalı yazma çalışması b sesi okuma çalışmaları b sesi resimli dikte çalışması b sesi tüm çalışmalar b sesi yazı çalışması b sesi yazma çalışma kağıdı b sesi yazma çalışmaları b sesi yazma çalışması büyük b sesi yazma çalışmaları Büyük B ve küçük b sesinin yazımı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?