Ercan AKMERCAN
Eğitimde Yeni Soluk. Özgün İçerik.

1. Sınıf Doğal Sayılar Onluk ve Birlikler

1. Sınıf Doğal Sayılar Onluk ve Birlikler


Version
Download 8160
Total Views 5523
Stock
File Size 2.12 MB
File Type rar
Create Date 2 Aralık 2017
Last Updated 2 Aralık 2017
Download

Verilen bir grup nesneyi onluk ve birliklerine ayırmayı öğrenmeleri için hazırlanmış bol etkinlik bir çalışma oldu. Bu çalışmada verilen nesnelerin bir onluk kadarını boyama, verilen bloklardan onluk olanları bir renge diğer kalan birlikleri ise farklı bir renge boyama, verilen nesneleri bir onluk kadarını ayırma, verilen sayıyı onluk ve birliklerine ayırma gibi etkinlikler bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. Merhaba,
    Çalışmalarınız harika. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Sayfayla ilgili yapabileceğim tek eleştiri, Seslerin tamamı için görünür şekilde bir bölüm açmanızın faydalı olacağı. Birde destek amacıyla reklamlara tıklamak istiyorum ancak reklamları bulmakta güçlük çekiyorum. Tekrar emekleriniz için çok teşekkür ederim.

    • Mehmet Fatih Bey sitemizin arayüzü gereği son paylaşımlar en üstte gözüküyor. Sayfanın ortasına doğru gittiğinizde OKUMA YAZMA FASİKÜL SETİ, OKUMA YAZMA ETKİNLİKLERİ kategorileri var orada tüm fasiküllere ve etkinlik sayfalarına hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca MATEMATİK PAYLAŞIMLARINA da ulaşabilirsiniz. Reklamların bazılarından şikayet alınca bir süre reklam gösterimine ara vermek zorunda kaldım. Sanırım reklamların bazıları PDF gösterici gibi gözüküp indiren ve kuran arkadaşlar olmuş yanlışlıkla. Bunun sonucunda siteniz virüs yayıyor diye yazan arkadaşlar olunca bir süreliğine inceleme yapmak için reklamları kaldırdık. Yaptığımız inceleme sonucu reklama tıklama ile değilde, tıklayıp açılan reklamın sonunda yapılan indirmeler sonucu kullanıcının dikkatsizliği sonucu bu şikayetlerin ortaya çıktığını gördük. İnşallah siteye teknik destek sağlayan arkadaşın uygun gördüğü bir tarihte yeniden reklam alacağız. Saygılarımla. Ayrıca güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

  2. Çalışmalarınızdan çok yararlanıyorum. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin.

  3. Ercan Bey, çalışmalarınız harika elinize sağlık. Sade ve anlaşılır. Kitap halinde ise seneye faydalanmak isterim. Saygılar

    • Tolga Bey öncelikle ben teşekkür ederim. Şimdilik internet ortamında yayınlıyorum. Bir iki görüşme yaptım. Pek faydalı olmadı. Ben de siteye sponsor bağlantılar alarak siteyi devam ettiriyorum. Siteden faydalanan arkadaşlar sponsor bağlantılara günlük giriş yaparsa ne ala. Yapmazlarsa da biz sizlere ulaşmak için çaba sarf edeceğiz. Bu kadar uzun cümlelerden sonra şimdilik kitaplarım bulunmamakta. İlginiz için teşekkür ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?