Ercan AKMERCAN
Eğitimde Yeni Soluk. Özgün İçerik

2. Sınıf Matematik Doğal Sayıları Okuma

2. Sınıf Matematik Doğal Sayıları Okuma

2. Sınıf Matematik Doğal Sayıları Okuma

Version
Download 1453
Total Views 741
Stock
File Size 3.44 MB
File Type rar
Create Date 4 Eylül 2018
Last Updated 6 Eylül 2018
Kullanım Koşulu

İndireceğiniz dosya tamamen www.ercanakmercan.com sitesine içerik hazırlayan Ercan Akmercan tarafından hazırlanmış olup kullanımı ücretsizdir. Başka site ve net platformlarında site yöneticisinin izni alınmadan kullanılması suçtur. Dosya kullanımı tek taraflı olarak kısıtlanabilir. Bu dosyalar Kaspersky yazılımı tarafından kontrol edilerek yüklenmektedir. Dosyaları indirdikten sonra virüs taraması yaptırmanızı tavsiye etmekteyim. Meydana gelecek veri kayıplarından sitemiz sorumlu tutulamaz. İndirme işlemini yapabilmek için KABUL EDİYORUM kutusunu onaylamanız gerekmektedir. Onay verdiğinizde tüm bu koşulları kabul etmiş olmaktasınız. TEŞEKKÜR EDERİM.

2. sınıfa ait ilk dokümanımız doğal sayıları okuma ile ilgili kısa bir çalışma olacak. Bu çalışma geçen seneyi hatırlatacak ve yeni konuya giriş için bir başlangıç olacak.

Çalışmalarımızı kullanan arkadaşlarımızın hatırlayacağı gibi tarzımız kısa konu anlatımı ve o konuyu tamamlayan bol görselli ve farklı düşünmeye yönlendirecek şekilde devam etmektedir. Bu yılki çalışmamızda bu şekilde devam edecektir. Çalışmalarımda boyama, tamamlama, kavrama ve düşünmeye yönlendirici etkinlikler bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?