Etiket: 2.sınıf harf ve hece etkinlikleri

Harf Bilgisi Ölçme Değerlendirme

2. sınıf Türkçe paylaşımlarına devam ediyorum. Bu çalışmalar genelde Dilbilgisi konularından ve okuma anlamadan oluşacak. Değerler eğitimine uygun olması için tarafımdan dikkat edilecektir. Çalışmalarımı ister derste kullanabilirsiniz. İsterseniz ev çalışması şeklinde de kullanabilirsiniz. Bazen gözden kaçan veya eksikliklerden kaynaklanan hatalar olabilir. Tarafıma bildirmeniz durumunda düzeltilip yeniden yüklenecektir. Çalışmalarımda elimden geldiğince özgün anlatım, farklılaştırılmış içerik ve sınıfta her seviyeyi kapsayacak şekilde etkinlikler hazırlamaya çalışmaktayım. Çalışmalarımın özgün ve uzun emeklerle hazırlandığını belirtmek isterim. Siteyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Hayırlı olsun.


Harf Bilgisi


FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMANIZI BEKLİYORUM. KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Lütfen çalışmalarla ilgili beğeni ve yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Özgün ve yeni içerik anlayışıyla ücretsiz.

Çalışmalarımın iznim olmadan farklı platformlarda paylaşılması kesinlikle yasaktır.

TİCARİ AMAÇLI ÇOĞALTILMASI İZNE TABİDİR.

İndirmek için linke tıklayınız.

DOSYAYI İNDİR
Harf Bilgisi Ölçme Değerlendirme 2. sınıf Türkçe paylaşımlarına devam ediyorum. Bu çalışmalar genelde Dilbilgisi konularından ve...

2018 – 2019 eğitim – öğretim yılında 2. sınıf Türkçe paylaşımlarına devam edeceğim. Bu çalışmalar genelde Dilbilgisi konularından ve okuma anlamadan oluşacak. Değerler eğitimine uygun olması için tarafımdan dikkat edilecektir. Çalışmalarımı ister derste kullanabilirsiniz. İsterseniz ev çalışması şeklinde de kullanabilirsiniz. Bazen gözden kaçan veya eksikliklerden kaynaklanan hatalar olabilir. Tarafıma bildirmeniz durumunda düzeltilip yeniden yüklenecektir. Çalışmalarımda elimden geldiğince özgün anlatım, farklılaştırılmış içerik ve sınıfta her seviyeyi kapsayacak şekilde etkinlikler hazırlamaya çalışmaktayım. Çalışmalarımın özgün ve uzun emeklerle hazırlandığını belirtmek isterim. Siteyi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Hayırlı olsun.

2018 – 2019 eğitim – öğretim yılında 2. sınıf Türkçe paylaşımlarına devam edeceğim. Bu çalışmalar...