Etiket: 2. SINIF ONLUK BİRLİK KONU ANLATIMI

2. Sınıf matematik onluk ve birliklerine ayırma konusuna göre hazırlanmış etkinlikli değerlendirme bu sayfada bulunmaktadır.

2. Sınıf matematik onluk ve birliklerine ayırma konusuna göre hazırlanmış etkinlikli değerlendirme bu sayfada bulunmaktadır. Çalışmalarımı öğretmen arkadaşlarımın doküman eksikliklerini gidermek, öğrencilerimizinde konuyu farklı etkinliklerle çalışılarak öğrenilmesini sağlamak amacı ile hazırlamaktayım. Dokümanlarımda gözden kaçan bilgi ve yazım hatalarını sayfanın altında bulunan yorum kısmına yazarsanız en kısa zamanda hatasız doküman olarak yeniden hazırlanıp yayınlanacaktır. Onluk ve birliklere toplamda 6 sayfa ayırıp daha iyi öğrenilmesini ve ileride basamak değeri konusuna gelince bu konunun daha iyi anlaşılmasını sağlamak istedim. Kapsamlı olarak bu konuyu hazırladım. Faydalı olması temennisiyle.

2. Sınıf matematik onluk ve birliklerine ayırma konusuna göre hazırlanmış etkinlikli değerlendirme bu sayfada bulunmaktadır....
2. Sınıf seviyesine uygun Matematik dersi onluk birliklere ayırma konusu etkinlik sayfası. Hem ödev olarak...

2. Sınıf seviyesine uygun Matematik dersi onluk ve birliklere ayırma konusu etkinlik sayfası. Hem ödev olarak verebileceğiniz hem de sınıfta kullanabileceğiniz 4 sayfadan oluşan dolu dolu etkinlikli. Hayırlı olsun.

2. Sınıf seviyesine uygun Matematik dersi onluk ve birliklere ayırma konusu etkinlik sayfası. Hem ödev...