M Sesi Ev Etkinliği

OMUTÜY ses grubunun ikinci sesi olan  M sesi Ev Etkinliği çalışması ile okuma yazma öğreniyorum serisine devam ediyorum. Bu çalışmada Büyük M  ve küçük m sesinin yazımı

  • 07 Kasım 2017
  • 3.573 kez görüntülendi.
M Sesi Ev Etkinliği

2. Grup Seslerin (OMUTÜY) ikinci sesi olan  M sesi Ev Etkinliği çalışması ile okuma yazma öğreniyorum serisine devam ediyorum. Bu çalışmada Büyük M  ve küçük m sesinin yazımı, M sesi ile sessiz harflerin birleştirilmesi sonucu oluşan açık ve kapalı heceleri yazma, hecelerden kelime oluşturma ve oluşturulan kelimelerin yazımı, M sesi ile oluşturulan kelimelerden cümleler oluşturup bu cümleleri okuma ve yazma,  M sesi ile oluşturulan metinleri yazma ve okuma çalışmaları bu etkinlik kağıdında bulunmaktadır.

Çalışmalar ile ilgili yorumlarınız  önem taşımaktadır.

DEĞERLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIM SİTEMİZİN DAHA VERİMLİ VE DEVAMLI OLMASI İÇİN LÜTFEN SİTEMİZDEKİ REKLAMLARA TIKLAYINIZ. TEŞEKKÜR EDERİM.


Tüm arkadaşlarımıza faydalı olması dileğiyle.

Dosyayı indirmek için buraya tıklayınız.

 

 


 
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. HASAN MERCAN dedi ki:

    ETKİNLİK ÖRNEKLERİ VE FASİKÜLLERİ PDF OLARAK İNDİREMİYORMUYUZ

    1. ercanakmercan dedi ki:

      Hocam bütün çalışmalarımı pdf olarak indirme sayfasından indirebilirsiniz. Baktığınız çalışmanın altında dosya indir diye bir yer var ordan sizi indirme sayfasına site yönlendirecek ve siz oradan da download yazan yere tıkladığınızda sayfadan dosya indirip kullanabileceksiniz. Kolay gelsin.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.