Ercan AKMERCAN
Eğitimde Yeni Soluk. Özgün İçerik.

S Sesi Ev Etkinliği

S Sesi Ev Etkinliği

3. Grup (ÖRIDSB)Seslerin beşincisi olan S Sesi Ev Etkinliği çalışması ile okuma yazma öğreniyorum serisine devam ediyorum. Bu çalışmanın içeriği aşağıdaki gibidir.
Bu çalışmada Büyük S ve küçük s sesinin yazımı,
s sesi ile sessiz harflerin birleştirilmesi sonucu oluşan açık ve kapalı heceleri yazma,
s sesi ile oluşan hecelerden kelime oluşturma ve oluşturulan kelimelerin yazımı,
s harfi hece oluşturma etkinliği,
s harfi hecelerinden kelime oluşturma etkinliği,
s harfi Samet okuma metni ve okuduğunu anlama çalışmasına geçiş.
s harfi cümle okuma ve yazma çalışması,
s harfi kelime bulmaca çalışması,
s Harfi okuyorum – okuduğumu anlıyorum çalışması
Bütün bu çalışmalar ÜCRETSİZ ve ÖZGÜN olarak sizlerle paylaşılmaktadır. Ev etkinlikleri 8 sayfa PDF olarak MEB dik temel harflerine uygun olarak hazırlanmıştır.

Lütfen çalışmalarla ilgili beğeni ve yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Özgün ve yeni içerik anlayışıyla ücretsiz.

Çalışmalarımın iznim olmadan farklı platformlarda paylaşılması kesinlikle yasaktır.

TİCARİ AMAÇLI ÇOĞALTILMASI İZNE TABİDİR.

İndirmek için linke tıklayınız.

 


 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
1 sınıf s sesi çalışmaları indir 1.sınıf s sesi çalışma kağıtları 1.sınıf s sesi çalışma kağıtları ercanakmercan büyük s sesi çalışma kağıdı büyük s sesi noktalı çalışma kağıdı Büyük S ve küçük s sesinin yazımı s harfi çalışma kağıdı ş harfi çalışma kağıtları s harfi çalışma metinleri s harfi çalışma sayfası s harfi çalışma yaprağı s harfi hece çalışması s harfi hece oluşturma etkinliği s harfi hecelerinden kelime oluşturma etkinliği s harfi kelime bulmaca çalışması s harfi metin çalışması s harfi noktalı çalışma kağıdı s harfi okuma yazma s Harfi okuyorum - okuduğumu anlıyorum çalışması s harfi Samet okuma metni ve okuduğunu anlama çalışmasına geçiş. s harfi cümle okuma ve yazma çalışması s harfi yazma çalışmaları s harfi yazma etkinliği s harfi yazma etkinlikleri s sesi çalışma etkinlikleri s sesi çalışma kağıdı s sesi çalışma kağıtları indir s sesi çalışma kağıtları örneği s sesi çalışma kağıtları örnekleri s sesi çalışma metinleri s sesi çalışma sayfası s sesi çalışma yaprağı s sesi cümle çalışması s sesi dikte çalışması s sesi hece birleştirme çalışmaları s sesi hece çalışmaları s sesi ile çalışmalar s sesi ile ilgili çalışma s sesi ile ilgili çalışmalar s sesi ile oluşan hecelerden kelime oluşturma ve oluşturulan kelimelerin yazımı s sesi ile sessiz harflerin birleştirilmesi sonucu oluşan açık ve kapalı heceleri yazma s sesi izli çalışma kağıdı s sesi kelime çalışmaları s sesi metin çalışması ş sesi metin çalışması indir s sesi noktalı çalışma kağıdı s sesi okuma çalışmaları s sesi okuma çalışması s sesi yazı çalışmaları s sesi yazı çalışması s sesi yazılışı çalışma kağıdı s sesi yazma çalışma s sesi yazma çalışma kağıdı s sesi yazma çalışmaları

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Zekiye Hanım, doküman sayfasının altında sayaçlı indirme linki var. Orada sayaç sıfırlanırsa dosyayı indir butonu aktif olacak ve sizi indirme sayfasına yönlendirecek. O sayfada dosyayı indirebilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?