Sitemizin Kuruluş Amacı

Bu web sitesi kişisel bir blog sitesinden çok yapılan çalışmaların paylaşımının olacağı bir EĞTİM DOKÜMAN sitesi olacak. Bu site öncelikli olarak

  • 27 Ağustos 2017
  • 826 kez görüntülendi.
Sitemizin Kuruluş Amacı

Sitemizin Kuruluş Amacı

Ercan Akmercan sitesi inşallah öncelikle bana ve daha sonra tüm site kullanıcılarına hayırlı olur.
Bu web sitesi kişisel bir blog sitesinden çok yapılan çalışmaların paylaşımının olacağı bir EĞİTİM DOKÜMAN sitesi olacak. Bu site öncelikli olarak ilkokul ana derslerine ait paylaşımlarından 1. sınıf paylaşımları ile ön plâna çıkacaktır. Bunun nedeni 2017 yılında yapılan müfredat değişikliğinin ilkokullarda sadece 1. sınıflara uygulanmasından kaynaklanmaktadır. 1. Sınıf harf sisteminin değişmesi ve harf gruplarının sıralamasındaki değişmelerden dolayı geçmişteki bir çok doküman neredeyse kullanılamaz hale geldi. Bu eksiği kapatmak amacıyla sitede her biri 16 sayfadan oluşan Ses Fasikülü yayınlanması amaçlanmaktadır. Bu web sitesinde özgün ve kaliteli doküman paylaşımlarının olmasına dikkat edilecektir. Ercan Akmercan web sitesi dokümanları ile eğitime katkı sağlamak için kuruldu. Site her gün içerik olarak kendisini yenileyecektir.
Sitenin kuruluş amacını “EĞİTİMDE YENİ BİR NEFES. ÖZGÜN İÇERİK” cümlesi açıkça ifade ediyor.

 

Bir önceki yazımız olan K sesi çalışması başlıklı makalemizde k sesi, K sesi çalışması ve K sesi boyama hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. AYDIN KARADEMİR dedi ki:

    Sitedeki etkinlikleri çok beğendim.Başarılarınızın devamını diliyorum.

    1. ercanakmercan dedi ki:

      Teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.